Przychodnia

Centrum Zdrowia Rodziny

Przychodnia Kamionki, w gminie Kórniktu znajduje się nasze Centrum Zdrowia Rodziny, w którym świadczymy kompleksową pomoc pacjentom.

Centrum Zdrowia Rodziny to wyjątkowe miejsce, w samym centrum Kamionek, gdzie z opieki lekarskiej może skorzystać cała rodzina. Naszą ideą było stworzenie przychodni współpracującej z najlepszymi specjalistami i gwarantującej dostęp do kompleksowego wsparcia medycznego dla pacjentów w każdym wieku.

Warto wspomnieć, iż oferta naszej przychodni kierowana jest również do osób zamieszkujących: Daszewice, Borówiec, Szczytniki, Koninko, Poznań Głuszyna, Kórnik, Robakowo, Mieczewo, Rogalin, Rogalinek i nie tylko.

Nasze centrum medyczne udziela świadczeń lekarskich specjalistycznych oraz świadczenia medycyny rodzinnej (lekarz internista i pediatra). Działamy w ramach kontraktu z NFZ obejmującego medycynę rodzinną: internista, pediatra, położna oraz pielęgniarka środowiskowa.

W ramach konsultacji lekarzy specjalistów (odpłatnie) oferujemy specjalizacje: dietetyk, endokrynolog, fizjoterapeuta, ginekolog, internista, kardiolog, laryngolog, logopeda, neurolog, neurologopeda, ortopeda, pediatra, psychiatra, psycholog, pulmonolog, alergolog, chirurg, chirurg naczyniowy, diabetolog,podolog, proktolog, radiolog oraz urolog.

Nasze centrum medyczne obsługuje także pacjentów ubezpieczonych w PZU Zdrowie, ENEL-MED, ALLIANZ , SIGNAL-IDUNA, POLMED, MEDICOVER i TU Zdrowie.

Badania diagnostyczne w naszej przychodni można wykonać od poniedziałku do soboty. Realizuje je we współpracy z ALAB LABORATORIA, jedną z największych w Polsce sieci laboratoriów.

Dodatkowo w ramach naszego centrum działa Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Centrum Zdrowia Rodziny", która udziela pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom w wieku przedszkolnym, dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym oraz rodzicom i opiekunom prawnym dzieci.

Jeśli zamieszkujesz: Daszewice, Borówiec, Szczytniki, Koninko, Kamionki, Poznań Głuszyna, Kórnik, Robakowo, Mieczewo, Rogalin i Rogalinek i bliskie okolice Poznania, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Umów się on-line lub zadzwoń do nas: 885 029 029

ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029