Ciąża i macierzyństwo to szczególny czas w życiu kobiety i jej bliskich. Ten wyjątkowy i magiczny czas, w którym dziecko rozwija się pod sercem matki, dobrze jest spożytkować na naukę bardzo przydatnej wiedzy i zdobyciu doświadczenia w przygotowaniach do bycia mamą i tatą. Idealnym sposobem na przygotowanie się do ciąży, porodu oraz okresu po urodzeniu dziecka jest udział w zajęciach szkoły rodzenia. Dlatego Akademia Rodzicielstwa powstała z myślą o tym by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców i wskazać im drogę w okołoporodowych przygotowaniach. Ideą szkoły jest pomoc w odkrywaniu ich własnych kompetencji i zaufania do samych siebie w kwestii opieki nad dzieckiem.

Dlaczego właśnie My?

Ta szkoła rodzenia odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania, rozwieje Wasze wątpliwości i złagodzi obawy. Będzie to miejsce, gdzie nie tylko zdobędziecie wiedzę podaną w ciekawej formie, ale również poznacie się bliżej i wymienicie swoimi poglądami oraz doświadczeniami.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety borykają się w tym jakże trudnym okresie oraz nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam. Zadbamy i nauczymy Was niwelować stres oraz poczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i samopoczucie. Zatroszczymy się o Wasze dziecko ucząc prawidłowej pielęgnacji, masażu oraz karmienia piersią.

 

ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029