PZU ZDROWIE

PZU -Zdrowie

Grupa PZU od kilkunastu lat jest obecna na rynku prywatnej opieki medycznej. Posiada kompleksową ofertę, która odpowiada na problemy zdrowotne klientów indywidualnych oraz firm. Oferuje kompleksową opiekę dla Pacjentów od programów profilaktycznych, poprzez opiekę po wpadkach, w czasie choroby, do opieki rehabilitacyjnej.
Wszelkie usługi medyczne Grupa PZU realizuje za pośrednictwem spółki PZU Zdrowie, która stale wdraża innowacyjne rozwiązania, aby doskonalić obsługę pacjentów i jakość leczenia. Priorytetem PZU Zdrowie jest zapobieganie chorobom i wypadkom, a w przypadku zachorowania - szybka weryfikacja obaw zdrowotnych pacjentów, diagnoza i plan leczenia.

PZU Zdrowie zapewnia dostępność ponad 2100 placówek medycznych w ponad 500 miastach w Polsce. Z opieki medycznej PZU korzysta już ponad 1,5 mln klientów, a z ubezpieczenia lekowego 600 tys. klientów.

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją naszej przychodni, w celu weryfikacji z jakich usług medycznych i w jakim zakresie mogą Państwo skorzystać. Kontakt: 885 029 029

ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029