Lek. Joanna Weiss-Dobosiewicz - Neurolog

LEK. JOANNA WEISS-DOBOSIEWICZ

Joanna Weiss-Dobosiewicz urodziła się w Bydgoszczy i tam ukończyła studia na Wydziale Lekarskim UMK w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy. Po stażu podyplomowym w szpitalu MSWiA w Poznaniu rozpoczęła specjalizację z neurologii na Oddziale Neurologicznym z Zespołem ds. Stwardnienia Rozsianego Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Pracowała również na Oddziale Udarowym w tym samym szpitalu.

Zdobyła bogate doświadczenie w zakresie lecznictwa szpitalnego i ambulatoryjnego wykonując zabiegi diagnostyczne i lecznicze, konsultując pacjentów wewnątrzszpitalnych oraz pełniąc dyżury lekarskie w Neurologicznej Izbie Przyjęć w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu i na Oddziale Neurologii Szpitala w Puszczykowie. Swoją neurologiczną wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i spotkaniach naukowych. W 2019 r. zdała egzamin specjalizacyjny z neurologii. Obecnie pracuje jako lekarz specjalista neurolog w Szpitalu w Puszczykowie oraz jako internista w POZ w Poznaniu na Osiedlu Dębina, bo interna także jest jej wielką medyczną pasją – obok neurologii.

Prywatnie interesuje się literaturą piękną (uwielbia Alice Munro), hodowlą roślin (szczególnie storczyków), muzyką poważną i nie tylko - gra na gitarze i fortepianie. Kocha podróże, jest wielką fanką żeglarstwa i spływów kajakowych.

Zobacz cennik Umów wizytę
ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029