Medycyna rodzinna

Medycyna rodzinna to dział medycyny zajmujący się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem całej rodziny.

W ramach medycyny rodzinnej w naszej przychodni w Kamionkach mogą Państwo skorzystać na NFZ z usług pediatry, internisty, położnej i pielęgniarki środowiskowej.

Medycyna rodzinna zajmuje się głównie: konsultacją ogólnego stanu zdrowia pacjenta, koordynowaniem opieki zdrowotnej, stawianiem diagnozy i zlecaniem dodatkowych badań lub kierowaniem do specjalistów, długotrwałą opieką pacjenta. Medycyna rodzina zajmuje się statystycznie najczęściej występującymi chorobami, które nie wymagają konsultacji ze specjalistami np. grypa, angina, zapalenie płuc, migrena itp.

W ramach kontraktu z NFZ – bezpłatnie, możesz skorzystać w naszej przychodni w Kamionkach z następujących usług lekarza internisty, pediatry, położnej i pielęgniarki.

  • profilaktyka i leczenie dzieci oraz osób dorosłych
  • szczepienia ochronne
  • diagnostyka laboratoryjna, badania RTG, USG oraz EKG
  • orzekanie o stanie zdrowia
  • kierowanie na badania specjalistyczne oraz leczenia szpitalne

Pierwszym krokiem jest wybór lekarza, poprzez wypełnienie stosownego oświadczenia, które można pobrać ze naszej strony internetowej lub wypełnić w rejestracji Centrum Zdrowia Rodziny.
Jeśli zamieszkujesz: Daszewice, Borówiec, Szczytniki, Koninko, Kamionki, Poznań Głuszyna, Kórnik, Robakowo, Mieczewo, Rogalin i Rogalinek i bliskie okolice Poznania, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Umów się on-line lub zadzwoń do nas: 885 029 029

ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029