Mgr Julia Nowaczyk - Fizjoterapeuta

MGR JULIA NOWACZYK

Mam na imię Julia i jestem absolwentką poznańskiego AWF. W pracy zajmuję się rehabilitacją niemowląt w ramach wczesnej interwencji. Fizjoterapia pediatryczna bardzo mnie fascynuje i zamierzam w tej dziedzinie nieustannie się rozwijać. Pracując z maluszkami stosuję metody bazujące na koncepcji NDT Bobath. Uwielbiam dzieci i praca z nimi sprawia mi wiele satysfakcji. Od kilku miesięcy pełnię również rolę mamy i potrafię na wiele aspektów spojrzeć również z tej strony.

Wiem jak wiele pytań i wątpliwości potrafi zrodzić się w głowie świeżo upieczonego rodzica. Jeśli mają Państwo ochotę poznać zasady prawidłowej pielęgnacji, dowiedzieć się jak nosić maluszka, nie zaburzając a stymulując jego rozwój, to serdecznie zapraszam na wizytę. Prawidłowa pielęgnacja, to klucz do prawidłowego rozwoju.

 

Zapraszam na konsultację jeśli Państwa maluszek:

  • jest niespokojny, płaczliwy
  • ma stwierdzone obniżone lub wzmożone napięcie mięśniowe
  • chętniej układa głowę na jedną ze stron, wykazuje tendencję do dominacji jednej ze stron
  • często odgina się w literę "C", pręży się
  • ma problem z osiąganiem kolejnych kroków milowych
  • niechętnie leży na brzuchu
  • jest niespokojny i napięty podczas codziennej pielęgnacji i sprawia to wiele trudności podczas przewijania, przebierania, kąpieli,

Wizyta trwa przeważnie około 45minut i uzależniona jest od cierpliwości i wytrwałości maluszka.

Zapraszam na terapię również osoby dorosłe, które zmagają się od dłuższego czasu z bólem. W pracy z dorosłymi bazuję na wielu metodach rozluźniania mięśniowo-powięziowego, a najbliższa jest mi koncepcja Anatomy Trains. Każdego pacjenta staram się odpowiednio wyedukować i poinstruować pod kątem odpowiednio dobranych ćwiczeń, tak, by efekt terapeutyczny utrzymał się jak najdłużej, a sama terapia przyniosła jak najlepsze efekty.

Zobacz cennik
ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029